Profili i Dealer

GA-Maschinen GmbH

GA-Maschinen GmbH


Herr Mahsuni Akkus

An der Ziegelei 22
36304 Alsfeld

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

An-und Verkauf von gebrauchten Druck-und Verpackungsmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3446442.jpg
machine kompensuar shtypje Roland 704+Varnish
ROLAND 704 3B P + LV YoM: 2001 72 x 104 cm 112 million impression -Rolandmatic dampening -RCI console -CCI -PPL -3 x washers -Ink temperature control -Lacquer unit -IR/TL dryer -Extended... më shumë »
3446044.jpg
machine kompensuar shtypje Roland 708 + Varnish UV
Year 2002 Color: 8 + Varnisch and (UV) Max.Size: 1040 x 720 mm Min. size: 480 x 340 mm Byjllsy3 Plate size: 1040 x 785 mm Max.Speed: 16,000 sh/h Max.Speed with turning: 12,000 sh/h Turning: 6/... më shumë »
3394763.jpg
machine kompensuar shtypje KBA RAPIDA 142-5
KBA RAPIDA 142-5 5 color Max.Size: 1020 x 1420 mm Year 2004 20 mil impression KBA Densitronic IR-dryer Hdpyxcl PPL Cardboard until 1.2 mm Techno TRANS Baldwin Shpallja është përkthyer au... më shumë »
Dërgoni kërkesën për GA-Maschinen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3446442.jpg
machine kompensuar shtypje Roland 704+Varnish
ROLAND 704 3B P + LV YoM: 2001 72 x 104 cm 112 million impression -Rolandmatic dampening -RCI console -CCI -PPL -3 x washers Mt0r7k -Ink temperature control -Lacquer unit -IR/TL dryer - ...
3446044.jpg
machine kompensuar shtypje Roland 708 + Varnish UV
Year 2002 Color: 8 + Varnisch and (UV) Max.Size: 1040 x 720 mm Min. size: 480 x 340 mm Plate size: 1040 x 785 mm Max.Speed: 16,000 sh/h Max.Speed with turning: 12,000 sh/h Turning: 6/2 Dryer: ...
3394763.jpg
machine kompensuar shtypje KBA RAPIDA 142-5
KBA RAPIDA 142-5 5 color Max.Size: 1020 x 1420 mm Hdpyxcl Year 2004 20 mil impression KBA Densitronic IR-dryer PPL Cardboard until 1.2 mm Techno TRANS Baldwin Shpallja është përkthyer au ...
3385301.jpg
Board Car BOBST SP 142 ER
Bobst SP 142 he Year 1978 Mypsv Max.Size: 1020 x 1420 mm Min.Size: 500 x 700 mm Max.Speed: 6000 sh/h. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3381963.jpg
Laminimi Inline Asitrade 1450 mm
Year 1996 I9ddpsl Max.Size: 1450 x 1600 mm Min.Size: 600 x 550 mm 2 x Agnati splicer model: Gilbarco Veeder-Root, year 1991 2 x Agnati roller jackstands Application of Aufreissfadenstreifen / ba ...
3381932.jpg
Offsetprinting + UV KBA PLANET V67
KBA PLANETA V67 5 Color Offsetprinting + UV Varnish and Dispersion Varnish Origin of Manufacturer: Germany Jum0vm Year 1987 Max.Size: 1420x1020 mm Min.Size: 800x600 mm Plate : 1145x1430 mm, Thicknes ...
3381921.jpg
Bordi i makinës së nxehtë Hot Foil -Bobst SP 1420 E
Max.Size: 1020 x 1420 mm Only HotFoil: 9 section. Mymjb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3362869.jpg
Inlinemaschine Massenzana SL 1228
Year 1995 Max.Size: 1600 x 2800 mm with Skipfeed: 1450 mm Max.Printing size: 1200 x 2720 mm 2 color (Anilox 80L / m ³) Slotter, folding, gluing, counter ejector 8sxffe8fv Bundle machine (Signod ...
3331935.jpg
Inlinemaschine MARTIN Miniline 616
Miniline 616 Feeder 2 color Rotary Folding gluing Jjnpcig9 Counter ejector Stripping machine Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3324682.jpg
diecutting BOBST 106 Commercial
Year 2006 Max.Size: 740 x 1060 mm Min.Size: 350 x 400 mm Max.Speed: 7500 sh/h Max.Cutting force: 250 t. Centerline 13,000 hours only Yrf3ak Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ga ...
3323144.jpg
diecutting BOBST SP 102 E-II
Year 2001 Max.Size: 720 x 1020 mm Min.Size: 350 x 400 mm Max.Speed: 7500 sh/h Max.Cutting force: 250 t. Centerline 32,000 hours only 7jcwcii Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3322765.jpg
diecutting BOBST SP 102 E-II
Year 1998 Max.Size: 720 x 1020 mm Min.Size: 350 x 400 mm Max.Speed: 7500 sh/h Max.Cutting force: 250 t. Guatecan Centerline 40,000 hours only Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa ...
2713058.jpg
gluer Bobst Domino 90 Matic
-Year 1987 -Longitudinal seam gluing, folding floor equipment, 3-point bonding -From glue nozzles the hhS -Page glass glue factory (side discs gluing unit) -Matic 3 setting Yvtkl7qxc Shpallja ë ...
3113910.jpg
Machine rripe Mosca RO-A TRS
Autom. Strapping machine Model: RO-A TRS Working width: 1600 mm Year 1998 3kirs3avw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3113904.jpg
diecutting WUPA 5.2
WUPA PS 5.2 diecutting Belsni7q Max.Size: 920 x 1300 mm Min.Size: 580 x 700 mm Max.Speed: 6500 sh/h Maximum pressure: 500 t. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkth ...
2658092.jpg
Printer Slotter Martin 1222
Year 1988 2 Color Slotter Max.Speed. 10000 sh / h Max Size: 1200 x 2250 mm Min. Size: 260 x 300 mm 2p7jjm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3028850.jpg
Flexo Printing Machine Bobst SPO 1575
BOBST 3 color flexo printer Offline printer Max size: 1575 x 1055 mm 2rqlxnpds Min. size: 600 x 480 mm Model: 1971 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund ...
1901085.jpg
Punching dhe vulosje makinë WUPA JF - 1270
No translation possible Kdnfxu7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .