Profili i Dealer

Gerlitz Maschinenhandel

Gerlitz Maschinenhandel


Herr Artur Gerlitz

Mörikestrasse 2
72585 Riederich

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Gerlitz Maschinenhandel
Mörikestrasse 2
72585 Riederich
Mobile: +49 (0)1727055739
local: +49 (0)71239570103

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3366910.jpg
CNC torno Okuma LT 2000 EX 3MY
Okuma LT 2000 EX 3 MY CNC lathe Manufacturer: Okuma Model: LT 2000 EX 3MY Year of construction: 2011 Multi-language package equipped (German, English, Spanish, French), Russian The Okuma h... më shumë »
3474754.jpg
CNC Machining Center STAMA MC 010
STama with 4-axle x travel: 500 mm Bmi39wsc y travel: 380 mm z travel: 300 mm Distance spindle/table: 540 mm Table area: 650 x 380 mm Table load: 200 kg Tool holder: SK 30 Spindle speeds:... më shumë »
3472600.jpg
Horizontale Machining Center ENSHU JE80S + Palettensystem Palettenbahnhof
ENSHU JE80S + multiple pallet system Machine data: X-axis = 800 mm Y-axis 800 mm = Z axes = 800 mm Pallet changer with 6 pallets (500 x 500 mm) NC rotary table (B axis) 0.001 ° resolution ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gerlitz Maschinenhandel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3366910.jpg
CNC torno Okuma LT 2000 EX 3MY
Okuma LT 2000 EX 3 MY CNC lathe Manufacturer: Okuma Model: LT 2000 EX 3MY Year of construction: 2011 Multi-language package equipped (German, English, Spanish, French), Russian The Okuma h ...
3474754.jpg
CNC Machining Center STAMA MC 010
STama with 4-axle x travel: 500 mm Bmi39wsc y travel: 380 mm z travel: 300 mm Distance spindle/table: 540 mm Table area: 650 x 380 mm Table load: 200 kg Tool holder: SK 30 Spindle speeds: ...
3472600.jpg
Horizontale Machining Center ENSHU JE80S + Palettensystem Palettenbahnhof
ENSHU JE80S + multiple pallet system Machine data: X-axis = 800 mm Y-axis 800 mm = Z axes = 800 mm Pallet changer with 6 pallets (500 x 500 mm) NC rotary table (B axis) 0.001 ° resolution ...
3463894.jpg
Universal mulliri dhe Machine Boring Heckler und Koch AM 440-444
Heckler & Koch CNC milling machine AM-444 The machine is fully operational and little used. Spindle: SK 40 Speed: 63-2800 RPM X 410mm Beitmgow Y: 350mm Z: 400mm Table: 850mm x 255mm Shpal ...
3451486.jpg
CNC torno Gildemeister CTX 500
Gildemeister CTX 500 Control: EPL2 Travel: Z: 1065mm X 275 mm Driven tools C - axis Chip conveyor Three-jaw Chuck spindle speeds up to 3,200 rpm, Edmznkdk8 Pocket revolver 12 Tailstoc ...
3203406.jpg
CNC Drehmaschime emco Turn 465MC Plus
Machine data: Make: EMCO Type: EmcoTurn 465 MC plus Year of construction: 2001 Turning diameter: 175 mm Maximum turning length: 188 mm Control Sinumerik Siemens B2glz0xco Main spindle main ...
3448373.jpg
makine CNC bluarje SZIM MSN 500 NC
Milling machine SZIM MSN 500 NC Condition is good and hate good accuracy Control: Siemens 810M Axis x 700mm Dpipzvv Y axis 450mm Y axis 500mm Table size: 1000 x 500 mm Spindle: 40 ISO sp ...
2291147.jpg
CNC torno Gildemeister MF Sprint 65
Control SIEMENS SINUMERIK 840 C. Turning diameter - 240 mm Turning length 280 mm Spindle passage 65 mm Traverse path x 1 155 mm Stroke z1 280 mm Traverse path x 2 82 mm Z2 travel 120 mm Sp ...
3383749.jpg
CNC Machining Center DMC Deckel Maho 60T RS3
Universal machining centre Deckel Maho DMC-60 T-RS3 8yzt3l3sf 5-axis machine with SK40 control: mill plus IT Travel distances 780 x 560 x 560 Pallet changer with a total of 5 pallets (630 x ...
3030046.jpg
CNC Machining Center SW Schwaebische Werkzeugmaschinen BA W04-42
Swabian machine tools SW BA W04-42 machining centre with 4 spindles Control Siemens 840 d SL Workspace: Axis x 200mm Y axis 500mm, change position 775 mm Ix0p29y8 Z axis 425mm Spindle dist ...
3363894.jpg
mbajtësit mjet VDI 30
Are for sale, VDI 30 tool holder by a CTX lathe. angetrieben21 19 piece of are fixed are we have more tool holder by CTX machines on request. Beitjezw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe d ...
3360240.jpg
CNC Machining Center SW Schwaebische Werkzeugmaschinen BA 400 - 4
More information will follow shortly 8r8vvbxpq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
2747551.jpg
CNC Machining Center ZPS MCFV 1060 NT
Year of construction: 1998 X-way 1016 mm Mfay9 Y-way 610 mm Z way 760 mm Control: SELCA Table dimensions: L x W 1270 x 590 mm Tool holder: ISO 40 tool positions: 24 Weight approx. 6700 kg - Chip ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .