Profili i Dealer

TM Kaubanduse OÜ

TM Kaubanduse OÜ


Herr Rauno Mahlapuu

Rebase küla, Kambja vald -
62021 Tartumaa

Estoni


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
2748919.jpg
Weinig Unimat 23 Gold
WEINIG four side moulder, type Unimat 23 GOLD Manufacture year 2001 Machine specifications: Planing width 20 – 230 mm Planing height 8 – 120 mm Feed speed 6 –30 m/min, motor power 4 kW ... më shumë »
2749165.jpg
Wide garzë makineri lëmues linjë STEMAC Orion 130
THE HOLE LINE In Line there is: Bottom sanding- with two heads (22+11 kW) with vacuum infeed Upper sanding- with 3 heads (22+15+11 kW) with vacuum infeed Oj3mtf2n All the rolltables that are seen... më shumë »
2749188.jpg
Fundi Tenoner dyshe SCM D80
Working width: 3200 mm Zadz8ptie Solid steel chain with steel platens and dogs every 40 cm Infeed chain with approx. 40 cm. overhang Top pressures with belts Equipment each side: 1+1 Saw, motor ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për TM Kaubanduse OÜ

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
2748919.jpg
Weinig Unimat 23 Gold
WEINIG four side moulder, type Unimat 23 GOLD Manufacture year 2001 Machine specifications: Planing width 20 – 230 mm Planing height 8 – 120 mm Feed speed 6 –30 m/min, motor power 4 kW ... më shumë »
2749165.jpg
Wide garzë makineri lëmues linjë STEMAC Orion 130
THE HOLE LINE In Line there is: Bottom sanding- with two heads (22+11 kW) with vacuum infeed Upper sanding- with 3 heads (22+15+11 kW) with vacuum infeed Oj3mtf2n All the rolltables that are seen... më shumë »
2749188.jpg
Fundi Tenoner dyshe SCM D80
Working width: 3200 mm Zadz8ptie Solid steel chain with steel platens and dogs every 40 cm Infeed chain with approx. 40 cm. overhang Top pressures with belts Equipment each side: 1+1 Saw, motor ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .