Profili i Dealer

CIMOS

CIMOS


Herr Romeo Bozic

Marezganskega upora 2
6000 Koper

Slovenia


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3458632.jpg
ELHA ELHA FM3+X
JupfsiHorizontal center with fixed spindels 60 kW 15.600 kg më shumë »
3457332.jpg
Rreze-X makine GILARDONI
Dimension mm:1923 x 1270 x 2140 Power supply kVA Mono 230V 50 Hz 16A Jupeju Max. weight: 1800 kg më shumë »
3439534.jpg
HELLER MC16 HELLER MC16
Dimensions: 6205X3025X3690 Cyzos2vo Weight: 8.500 kg më shumë »
Dërgoni kërkesën për CIMOS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3458632.jpg
ELHA ELHA FM3+X
Horizontal center with fixed spindels Jupfsi 60 kW 15.600 kg
3457332.jpg
Rreze-X makine GILARDONI
Dimension mm:1923 x 1270 x 2140 Power supply kVA Mono 230V 50 Hz 16A Max. weight: 1800 kg Jupeju
3439534.jpg
HELLER MC16 HELLER MC16
Dimensions: 6205X3025X3690 Weight: 8.500 kg Cyzos2vo
3439530.jpg
ALFING ALFING AL-204
Dimensions: 5610X2870X3780 9jbd7p2fk Weight: 28.000 kg
3439525.jpg
MAZAK MLTPLX 615 MAZAK MLTPLX 615
Demonesions:3260X2582X1970 Power: 33 kW Weight: 7000 kg Lqdpbxbf
3437114.jpg
MAZAK FH-6000 MAZAK FH-6000
Dimensions: Ccihvmz0 56006X2600X3360 Power: 60,4 kW
3437079.jpg
MAZAK H400N MAZAK H 400N
Dimensions (mm) 9ikjo773x 4500X2550X2600
3098611.jpg
Machine Center UNIOR FPZ-250
MpxttMachine No. :195-0000-0 Weight: 18.000 kg
2625007.jpg
qendra machining MORI SEIKI TV-400
Dimensions 1550*1855*2378 Weight 1.500 kg X29jecd2p
2625020.jpg
qendra machining MORI SEIKI CV-500
Dimensions 1937*3768*2860 Weight 4.400 kg X29nabm93
2625047.jpg
qendra machining MAZAK H400N
X29vbre3xDimensions 1850*3210*2500 Weight 8.500 kg
3367710.jpg
Machining prod. linjë UNIOR FPZ 1 - 10
UNIOR 1-10 prod.cells 8ueh3rbq8 UNIOR 2-6 prod.celIs UNIOR 3-4 prod.cells UNIOR-FPZ 1 UNIOR-FPZ 2
3277844.jpg
furre induksion shkrirjes ABB 21503
Induction melting furnace 380kVA Cjbzk2qu
3277835.jpg
furre induksion shkrirjes ABB GE 21502
Induction melting furnace 380kVA Wu3xq83l
2624945.jpg
robot Yaskawa Motoman F 165
Hikir9brDimensions 2200x750x1500 Power 7,5 kW Weight 1.300 kg
2627404.jpg
Gravitet Pajisja e përkulur Intermetal
Dimensions 2000x2000x3000 Ce8urvkm Weight: 1200 kg
2627400.jpg
Gravitet Pajisja e përkulur Intermetal
X3vsjp00iDimensions: 2000x2000x3000 Weight: 1200 kg
2627398.jpg
Gravitet Pajisja e përkulur Intermetal
X3vrwnpsgDimensions: 2000x2000x3000
2627579.jpg
frezë BOHLE FO100
X3xhusj22Dimensions: 3000*1500*3000 Weight: 4.000 kg
2627437.jpg
qendra vertikale machinig CHIRON DZ18W Magnum
Dimensions: 5000*3000*3200 Power: 43 Weight: 7.000 2 spindle and 2 rotary indexing 5_axis. X3v7klk9n
2627613.jpg
frezë BOHLE FO120
Dimensions: 3000*1500*3000 Fwyq8e7 Weight: 4.000 kg
31 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .