Profili i Dealer

Buss-Maschinenservice

Buss-Maschinenservice


Herr Alexander Buss

Neureuter Hauptstr. 206
76149 Karlsruhe

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Firma BUSS-Maschinenservice spezialisiert sich auf Dienstleistungen wie Maschinendemontage, Maschinenumzüge, Maschinenaufbau im In und Ausland. Schwerpunkt CNC Zahnradschleifmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3464705.jpg
makinë gear rëndë Hoefler Hofler PORTA 3000 XL
Porta 3000 XL, Gear Grinding Machine, Brand: HOEFLER Model: Porta 3000 XL S0twiveb Year: 2001 Gear Grinding Machine Description: used Technical Details Max. Gear outer diameter 3.000mm Max. Stroke... më shumë »
3364642.jpg
grihë Comet, Burka Kosmos, Winterthur
Grinding wheels for gear grinding machines Reishauer, Liebherr, Hoefler, Klingelnberg, Niles Comet Galaxy 58AX60 400 x 30 x 127 Burka Cosmos SK23W 400 x 90 x 127 Mtycbc Winterthur T1ESP 275 x 40 x 1... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Buss-Maschinenservice

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3464705.jpg
makinë gear rëndë Hoefler Hofler PORTA 3000 XL
Porta 3000 XL, Gear Grinding Machine, Brand: HOEFLER Model: Porta 3000 XL S0twiveb Year: 2001 Gear Grinding Machine Description: used Technical Details Max. Gear outer diameter 3.000mm Max. Stroke... më shumë »
3364642.jpg
grihë Comet, Burka Kosmos, Winterthur
Grinding wheels for gear grinding machines Reishauer, Liebherr, Hoefler, Klingelnberg, Niles Comet Galaxy 58AX60 400 x 30 x 127 Burka Cosmos SK23W 400 x 90 x 127 Mtycbc Winterthur T1ESP 275 x 40 x 1... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .