Profili i Dealer

Thüringer Papierwarenfabrik C.Schröter

Thüringer Papierwarenfabrik C.Schröter


Herr Frank Helbig

Thomas-Müntzer-Straße 28
99978 Mühlhausen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Ofertat tona të lartë
3447321.jpg
Njësia e palosjes me thikë Mobile Stahl VFZ 52
Analog knife Folding Unit max spout width 52, 0 cm, min 15, 0 cm max spout width 36, 0 cm min10, 0 cm, blade is rotated 180 degrees. M0mez Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e... më shumë »
3438453.jpg
makinë Bag palosjen Stahl TF 78-6-6 .X
1.station pallet feeders 6 bags with window fold Pocket electric, 2.Station 6 pockets,. Ehdnr9v Band display SAL 78,Messerfalzwerk VFZ 1Station soft PU rollers condition very good 2.Station hard PU ... më shumë »
3402826.jpg
ARC Shaker Baumann BSB 3
Sheet size 72x102cm, left/right Dvhttldkk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Thüringer Papierwarenfabrik C.Schröter

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3447321.jpg
Njësia e palosjes me thikë Mobile Stahl VFZ 52
Analog knife Folding Unit max spout width 52, 0 cm, min 15, 0 cm max spout width 36, 0 cm min10, 0 cm, blade is rotated 180 degrees. M0mez Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e ...
3438453.jpg
makinë Bag palosjen Stahl TF 78-6-6 .X
1.station pallet feeders 6 bags with window fold Pocket electric, 2.Station 6 pockets,. Band display SAL 78,Messerfalzwerk VFZ 1Station soft PU rollers condition very good 2.Station hard PU rolls wel ...
3402826.jpg
ARC Shaker Baumann BSB 3
Sheet size 72x102cm, left/right Dvhttldkk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3402661.jpg
stacker Rima RS-10S
Max. Format 47, 0x32, 0 cm min format 32, 0x32, 0 cm, min 96, 2 cm max infeed height 105.4 cm Mzarf Max product thickness 32 mm, compressed air requirement 85 litres/min, weight 520Kg.komplette tech ...
3289350.jpg
4 makine gisht shpimit IRAM Iram 16
4 Sindelbohrmaschine with chip bags, Maschinr 2186,Bohrschaft 11 mm, lifting table in the speed adjustable spindle speed adjustable, drill diameter 2-10 mm incl. Bohrerschaerfgeraet 77kozioag Shpal ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .