Profili i Dealer

Franz Kassecker GmbH

Franz Kassecker GmbH


Herr Josef Andritzky

Egerer Strasse 36
95652 Waldsassen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Josef Andritzky
Waldsassen
Maschinentechnik

09632 501140 09632 501145 0151 46114935

Gjuhë: Deutsch

Herr Mathias Scherbl
Waldsassen
Maschinentechnik

09632 501143

Gjuhë: Deutsch

Stahl- und Metallbau

Dërgoni kërkesën për Franz Kassecker GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .