Profili i Dealer

G.Fasching Werkstatt-Technik HandelsGmbH

G.Fasching Werkstatt-Technik HandelsGmbH


Herr Thomas Fasching

Esterhazygasse 28
1060 Wien

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Seit 2003 ihr Spezialist in Sachen Hebetechnik und Teilereinigung!

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3232011.jpg
platforma të lëvizshme të punës Zarges
Description and technical data: working platform, height-adjustable, mobile Robust LM construction, covering Al ribbed Platform width: approx. 1,200 mm platform length: approx. 3,500 mm Load capaci... më shumë »
Dërgoni kërkesën për G.Fasching Werkstatt-Technik HandelsGmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3232011.jpg
platforma të lëvizshme të punës Zarges
Description and technical data: working platform, height-adjustable, mobile Robust LM construction, covering Al ribbed Platform width: approx. 1,200 mm platform length: approx. 3,500 mm Load capaci... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .