Profili i Dealer

TRUMPF Grüsch AG

TRUMPF Grüsch AG


Herr Eric Ribak

Trumpfstrasse 8
7214 Grüsch

Switzerland


numrin e telefonit Trego

TRUMPF Grüsch AG, gegründet 1980, Montage von Laserflachbettmaschinen.
Schliessung der mechanischen Fertigung darum zeitlich begrenzter Verkauf von Bearbeitungsmaschinen im spanabhebenden Bereich.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3456116.jpg
Tesa mikro bardhë TESA plusM350
Measuring height 350 mm, supplied as shown in the picture, about available beginning October 2017 Eex7iodtu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo... më shumë »
3432021.jpg
ZOLLER Saturn 1 Zoller V4001-00240
Weight 270 kg Voltage 230V Mz7gv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për TRUMPF Grüsch AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3456116.jpg
Tesa mikro bardhë TESA plusM350
Measuring height 350 mm, supplied as shown in the picture, about available beginning October 2017 Eex7iodtu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo... më shumë »
3432021.jpg
ZOLLER Saturn 1 Zoller V4001-00240
Weight 270 kg Voltage 230V Mz7gv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .