Profili i Dealer

Euro Machines Ltd

Euro Machines Ltd


Herr Jeff Alderson

Laund House Storiths lane -
Bolton Abbey BD23 6AW - North Yorkshire

Mbretëria e Bashkuar


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Many years in the buying and selling of used Heavy Duty machine tools - especially Gear manufacturing machines, mechanical/Hydraulic presses and metal bending machines.
Sales World wide in buying and selling.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3474547.jpg
Pjatë bending machine MG srl MG 3065 I
MG 3065 I -THREE ROLLS PLATE BENDING - PLANETARY TYPE Installed Power HP 75 Rolls Table Length mm 3,100 Rolling Capacity mm 65 9thhzvh9t Pre-Bending mm 50 Top Roll Diameter mm 650 Side Rolls Dia... më shumë »
3414006.jpg
Davi Plate Bending Rolls Davi MAV 3085
Model Davi - MAV 3085 3 Roll 136 mm x 3000 mm Variable axis Plate Bending rolls Top roll size 850 mm Side roll size 750 mm Dypxqevxw Rolls material 42CrMnMo4 Top roll pressing capacity 1600 tons ... më shumë »
3397254.jpg
Plate 4 roll Bending machine Plson W12 -70 x 3100 - 4 Roll Bending Machine
Cdr8yzmgPulisen W12 -70 x 3100 - 4 Roll Bending Machine 70 x 3100 4 roll Plate Bending Machine, max. bending thickness is 70 mm, max pre-bending thickness is 56 mm, and the price is USD 235,000, ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Euro Machines Ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3474547.jpg
Pjatë bending machine MG srl MG 3065 I
MG 3065 I -THREE ROLLS PLATE BENDING - PLANETARY TYPE Installed Power HP 75 Rolls Table Length mm 3,100 Rolling Capacity mm 65 Pre-Bending mm 50 9thhzvh9t Top Roll Diameter mm 650 Side Rolls Dia ...
3414006.jpg
Davi Plate Bending Rolls Davi MAV 3085
Model Davi - MAV 3085 3 Roll 136 mm x 3000 mm Variable axis Plate Bending rolls Dypxqevxw Top roll size 850 mm Side roll size 750 mm Rolls material 42CrMnMo4 Top roll pressing capacity 1600 tons ...
3397254.jpg
Plate 4 roll Bending machine Plson W12 -70 x 3100 - 4 Roll Bending Machine
Pulisen W12 -70 x 3100 - 4 Roll Bending Machine 70 x 3100 4 roll Plate Bending Machine, max. bending thickness is 70 mm, Cdr8yzmg max pre-bending thickness is 56 mm, and the price is USD 235,000, ...
3392545.jpg
Plate Bending rrotullon Plson W11S-80X3100
1. Model: W11S-80X3100; 2. Max. bending thickness: 80mm; 3. Max. bending width: 3100mm; 4. width of roller: 3200mm; 5. pressure of upper roller: 1050Ton; 6. Max. pre-bending thickness: 65mm ...
3334607.jpg
MG 4120 V - Tre ROLLS PLATE Bending MA MG sar Italy MG 4120 V
MG 4120 V - THREE ROLLS PLATE BENDING MACHINE – PLANETARY TYPE Year 2013 – fully reconditioned – available within 5 months !! With 12 months Guarantee Technical data: Installed power HP. 220 ...
3265809.jpg
Markë makinë të re Metal Bending MG srl Italy Mg 3160
BRAND NEW BENDING ROLLS - NEW 2016 - REDUCED PRICE MG 3160 3 Roll Bending machine Installed power HP. 220 7wphayu3r Rolls Table length mm. 3,100 Rolling capacity mm. 140 Pre-Bending Capacity mm. ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .