Profili i Dealer

JENZ GmbH Maschinen- und Fahrzeugbau

JENZ GmbH Maschinen- und Fahrzeugbau


Frau Carolin von der Ahe

Wegholmer Str. 14
32469 D- Petershagen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Technik zur Aufbereitung von Biomasse

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3369412.jpg
Mobile Chipper JENZ HEM 540 ZA
JENZ Mobile chipper HEM 540 ZA Dvu78e Year of construction: 2013 Claas Xerion 3800 Year of Construction: 11/2013 Operating hours: 4925 Cranab loading crane FC80 Operating hours: 2720 më shumë »
3360064.jpg
procesor biomasa JENZ BA 720 D
conveyor belt, 5.850 mm Cleanfix system Tfrzka propulsion unit Mercedes engine OM460LA, 360 kW hydraulic feeding funnel IBC Twin-Gear më shumë »
3345441.jpg
Mobile Chipper JENZ HEM581Z
Object no.: 101318 Year of construction: 2008 Operating hours: 3900 Equipment: -extended discharge tube -tyres 600/50r22,5 -automatic hitch d40 -leakage material collection system -without ABS -infe... më shumë »
Dërgoni kërkesën për JENZ GmbH Maschinen- und Fahrzeugbau

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3369412.jpg
Mobile Chipper JENZ HEM 540 ZA
JENZ Mobile chipper HEM 540 ZA Year of construction: 2013 Claas Xerion 3800 Year of Construction: 11/2013 Dvu78e Operating hours: 4925 Cranab loading crane FC80 Operating hours: 2720
3360064.jpg
procesor biomasa JENZ BA 720 D
conveyor belt, 5.850 mm Cleanfix system propulsion unit Mercedes engine OM460LA, 360 kW Tfrzka hydraulic feeding funnel IBC Twin-Gear
3345441.jpg
Mobile Chipper JENZ HEM581Z
Object no.: 101318 Mxivb Year of construction: 2008 Operating hours: 3900 Equipment: -extended discharge tube -tyres 600/50r22,5 -automatic hitch d40 -leakage material collection system -without AB ...
3345428.jpg
Mobile Chipper JENZ HEM582DQ
Equipment: -extended discharge tube -tyres 600/50R22,5 -automatic hitch D40 -leakage material collection system -without ABS -centralized automatic lubrication system 8nuxkztqu -hybrid technology - ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .