Profili i Dealer

Lager-und Fördertechnik Namoni

Lager-und Fördertechnik Namoni


Herr Agim Namoni

Keutmannstr. 261
47800 Krefeld

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Handeln mit Komponenten und Anlagen - neu und gebraucht - Regalanlagen,Maschinen,Förderanlagen und Betriebsbedarf

-Ankauf von kompletten Lagertechnikeinrichtungen und einzelnen Anlagen

- Verkauf von konfektionierten Komponenten oder kombinierten Systemen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3374719.jpg
Roller hekurudhor kurbë 90 ° 56 cm e gjerë Budde
Properties: * Rolling trajectory of the manufacturer BUDDE * Condition: fully functional, with traces of use * Feet to be ordered separately * Color: grey * Material: Steel * Ideal for the fas... më shumë »
3374653.jpg
Roller hekurudhor kurbë 90 ° 61 cm e gjerë Arnold
Properties: * used roles railway curve * Condition: fully functional with traces of use * Ideal for the fast material handling * Expertly disassembled and packed * Feet to be ordered separately... më shumë »
3374590.jpg
Shkarkues, një kriminel, transportues Budde
Properties: * Manufacturer: Budde * Condition: fully functional, with traces of use * Feet: to be ordered separately * Color: grey * Material: Steel * Ideal for the fast material handling * E... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Lager-und Fördertechnik Namoni

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3374719.jpg
Roller hekurudhor kurbë 90 ° 56 cm e gjerë Budde
Properties: * Rolling trajectory of the manufacturer BUDDE * Condition: fully functional, with traces of use * Feet to be ordered separately * Color: grey * Material: Steel * Ideal for the fas ...
3374653.jpg
Roller hekurudhor kurbë 90 ° 61 cm e gjerë Arnold
Properties: * used roles railway curve * Condition: fully functional with traces of use * Ideal for the fast material handling * Expertly disassembled and packed * Feet to be ordered separately ...
3374590.jpg
Shkarkues, një kriminel, transportues Budde
Properties: * Manufacturer: Budde * Condition: fully functional, with traces of use * Feet: to be ordered separately * Color: grey * Material: Steel * Ideal for the fast material handling * E ...
3421152.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roller length: 430 mm Axle length: 470 mm Ptfrpa Roll diameter: 50 mm Shaft diameter: 8 mm Material: Steel, galvanized, 6-sided In stock: 1000 pieces Tailor-made solutions for your ...
3421145.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Properties < b >: < / b > Roll length: 640 mm Ge7zwjsz Length: 655 mm Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Color: Grey Axle material: Steel, bright Lgerbestand 150 piece ...
3421137.jpg
Lakorja e kurbës së hekurit të rulit u S-Kurve
Properties * Used s roles railway curve * Condition: fully functional with traces of use * Ideal for the fast material handling * Expertly disassembled and packed * Feet to be ordered separatel ...
3421062.jpg
Lakorja e kurrizit të rulit të rulit me 180 ° u 180° Kurve
Properties: Ssrjug * Used roles railway curve * Condition: fully functional with traces of use * Ideal for the fast material handling * Expertly disassembled and packed * Feet to be ordered se ...
3420998.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roller length: 640 mm Length: Thread to the screw Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Color: Grey Axle material: Steel, bright 9duq8rwsg In stock: 89 piece Brewed roles tailo ...
3420992.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roller length: 550 mm Length: Thread to the screw Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Color: Grey Axle material: Steel, bright In stock: 20 units The roles are not used. Ta ...
3420991.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roller length: 550 mm Length: 555 mm Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Color: Grey Axle material: Steel, bright In stock: 140 PCs The roles are not used. Mzsn9 Tailor- ...
3420981.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roller length: 450 mm Length: Thread to the screw Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Mzsnv Color: Grey Axle material: Steel, bright In stock: 35 pieces The roles are not use ...
3420978.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roller length: 450 mm Length: 465 mm Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Color: Grey Axle material: Steel, bright 9duk90gbs In stock: 87 units The roles are not used. Tail ...
3420975.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roll length: 300 mm Length: Thread to the screw Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Gdleonfp Color: Grey Axle material: Steel, bright In stock: 60 pieces The roles are not us ...
3420968.jpg
Rrotullon rrotullues të rrotulluesve të transportit Interroll Tragrolle
Features: roll length: 300 mm Length: 320 mm Diameter: 50mm Material: Polyvinyl chloride Color: Grey Axle material: Steel, bright In stock: 92 pieces The roles are not used. 9duiaonzi Tailo ...
3378722.jpg
Konvertitori i konvertimit të pistave me gjerësi prej 60 cm Overbeck
Properties < b >: < / b > * Used Roller converter of manufacturer Overbeck * Feet to be ordered separately * Condition: fully functional with traces of use * Ideal for the fast mater ...
3378717.jpg
Sistem peshimi i shkallës së hekurit në rul Mettler Toledo ID1 plus 2343409
Properties * Manufacturer: Mettler-Toledo * Type / type: ID1 plus * No. S/N: 234309 * 200-240V * 110mA * 50/60 Hz * IP 65 * Max: 60kg 8xkyhpgu7 * Min: 0. 05kg * 3 STK. in stock Shpallja ...
3378706.jpg
Rack raft raft raft raft të lartë NEDCON NR1
Properties: * Used racks and crossbars * Manufacturer: NEDCON Dog9jcqys * Type: NR1 * Field load: 10,500 kg * Load capacity: 1,500 kg * Compartment height: 850 mm Stand dimensions: Stand ...
3378697.jpg
Veshje të aksioneve me Trolleyanlage 600 sqm Gaertner
Properties: * Textile bearings - stage * Year: 2015 * Stage loading level 1: 250 kg / m ² surface load * Console Load: 150 kg per console * Height: 6.500mm * Dimensions: 17,36 x 36, 25 m * D ...
3378573.jpg
Rrip 2, 4 m në gjatësi dhe gjerësi 51 cm Overbeck
Properties: Fk2y0qn * Used belt conveyor of manufacturer Overbeck conveyor system * Color: Blue * Feet to be ordered separately * material: steel * ideal for the fast material handling * expertl ...
3378563.jpg
Rrip 3, 3 m në gjatësi dhe gjerësi 33 cm Knapp
Properties: * Used belt conveyor of manufacturer's scarce * Feet to be ordered separately * Motor available * Condition: fully functional with traces of use Fh3ncid * Ideal for the fast materi ...
3378547.jpg
shiritave transportues 12 m në gjatësi dhe gjerësi 51 cm Overbeck
Properties: * Used belt conveyor of manufacturer Overbeck * Color: Blue * Feet to be ordered separately * material: steel * ideal for the fast material handling * expertly disassembled and packed ...
36 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .