Profili i Dealer

K-Polymer GmbH

K-Polymer GmbH


Herr Thomas Kolhöfer

Buchloer Straße 8
86899 Landsberg am Lech

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Ofertat tona të lartë
3500705.jpg
Ndarës Wagner çelik inox Wagner Magnete GmbH & Co. KG 0432NV-40/80-4-1460 BT-1
Wagner stainless steel makers with control Dimensions: approx. 1700x1360x1200mm Weight: 1.100 kg 400mm neodymium magnetic tape reel Flux density on the surface of rollers > 11,000 Gauss Belt... më shumë »
3495505.jpg
Metal me ngjyra - ndarës KM E-Disk KM Key Machinery GmbH E-Disk 1
Dimensions: approx. 4.9 x 2.2 x 1.8 m Weight: approx. 4t Size of the items to be processed: approx. 2 x 2 x 2 mm up to 40 x 40 x 40 mm Maximum weight of the items to be processed: approx. 0.5 kg ... më shumë »
3487186.jpg
Metal me ngjyra - ndarës Steinert Steinert Elektromagnetbau GmbH NES 100 220 E 50095
Steinert non-ferrous metal makers NES 100 220 E 50095 Technical data: Non-ferrous metal makers: -> Conveyor speed in m/s: 1.0 to 2.5 -> Conveyor belt in kW drive motor power consumption: 2.2 ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për K-Polymer GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3500705.jpg
Ndarës Wagner çelik inox Wagner Magnete GmbH & Co. KG 0432NV-40/80-4-1460 BT-1
Wagner stainless steel makers with control Dimensions: approx. 1700x1360x1200mm Weight: 1.100 kg 400mm neodymium magnetic tape reel Flux density on the surface of rollers > 11,000 Gauss Belt ...
3495505.jpg
Metal me ngjyra - ndarës KM E-Disk KM Key Machinery GmbH E-Disk 1
Dimensions: approx. 4.9 x 2.2 x 1.8 m Weight: approx. 4t Size of the items to be processed: approx. 2 x 2 x 2 mm up to 40 x 40 x 40 mm Maximum weight of the items to be processed: approx. 0.5 kg ...
3487186.jpg
Metal me ngjyra - ndarës Steinert Steinert Elektromagnetbau GmbH NES 100 220 E 50095
Steinert non-ferrous metal makers NES 100 220 E 50095 Technical data: Non-ferrous metal makers: -> Conveyor speed in m/s: 1.0 to 2.5 -> Conveyor belt in kW drive motor power consumption: 2.2 ...
3485152.jpg
Pla.to pastruese të thatë pastruese MR90-90 Pla.to GmbH MR90-90
-> Main drive engine kW: 90 -> BJ.: 2013 -> Mixed plastics throughput: 600-900 kg / h -> Throughput PET or HDPE flakes: 2000-2500kg / h -> Dimensions main unit: approx. 380 x 180 x 290 cm -> Mass: 460 ...
3483797.jpg
Mulli prerës NeueHerbold NeueHerbold SM 800/1200-S7-2 L
-> Manufacturer: new HERBOLD Maschinen and Anlagenbau GmbH -> Machine name: granulator -> Type: SM 800/1200-S7-2 L -> Type: SM 800/1200-S7-2 L S heavy duty -M granulator -800 rotor diameter -1200 r ...
3480558.jpg
Lloji i makinës së klasifikimit të ngjyrave: ASM V400 ASM V400
Dimensions: approx. 2068x1515x1840mm : Weight 1366 Generated air noise: < 80 dB (A) in the working area of the operator Supply pressure: 7-10 bar Operating pressure: min. 3 bar - maximum 6 bar ...
3465565.jpg
2x NIR (pranë infra të kuqe) -ndërtues RTT Steinert Unisort P750 Flake
Two untits available. mass: 1300 Kg grain size: min 2mm max 30mm resolution: 2,3/Pixel (2Pixel/Ventil) Betriebsdruck: 5bar year of construction: 2013 Tct922o7 measurements: ~ 4042x1420x1620mm Variou ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .