Profili i Dealer

Tischlerei Kaltenhauser

Tischlerei Kaltenhauser


Herr Peter Kaltenhauser

RÖMERSTRASSE 2c
6070 Ampass

Austri


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3470941.jpg
Gjatë Belt Sander Felder Austria FS-2200
Fields FS 2200 Kaufjahr2005 Table height 300 mm M2dg7 Frame grinding device 500X700mm Belt length 6200 mm Bandlaufgeschw. 19m / sec Grinding length 2200 mm Grinding depth 800 mm Shpallja ësh... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Tischlerei Kaltenhauser

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3470941.jpg
Gjatë Belt Sander Felder Austria FS-2200
Fields FS 2200 Kaufjahr2005 Table height 300 mm M2dg7 Frame grinding device 500X700mm Belt length 6200 mm Bandlaufgeschw. 19m / sec Grinding length 2200 mm Grinding depth 800 mm Shpallja ësh... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .