vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

mjeshtër MAX HN25C

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
ofroj
Një tjetër 9 ditë


makineri t...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
5

përpunim mekanik Assorted -

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
ofroj
Një tjetër 23 ditë
1

Vidë makine (LLOJI SWISS) CITIZEN L25

Charlotte, North Carolina Shtetet e Bashkuara
521 km
1998
USED
6

hobber gear MIKRON A33/2

F- CONTAMINE SUR ARVE Francë
6590 km
USED
5

nibbling Machine PULLMAX P 13

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
ofroj
Një tjetër 9 orë
1

Torno (STYLE SWISS) CNC CITIZEN L-32 VII

Charlotte, North Carolina Shtetet e Bashkuara
521 km
2003
USED
2

tjetër STARRETT SIGMA

F- CONTAMINE SUR ARVE Francë
6590 km
USED
5

DGM Compressed Sistemit Air DGM

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
ofroj
Një tjetër 15 ditë
5

Shumë e Shpues -

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
Mbyllja oferta
ankand përfunduar
2

barloader IEMCA BOSS 542 CNC

F- CONTAMINE SUR ARVE Francë
6590 km
2000
USED
5

mjeshtër MAX CN890B

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
ofroj
Një tjetër 9 ditë
1

Vidë makine (LLOJI SWISS) NOMURA NN 25-RYA

Charlotte, North Carolina Shtetet e Bashkuara
521 km
1991
USED
6

driller thellë TBT T30-4-250

F- CONTAMINE SUR ARVE Francë
6590 km
1981
USED
4

DCD771C2 Kaçavidë - DCD771C2

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
ofroj
Një tjetër 15 ditë
6

transferimi horizontal HYDROMAT HW25/12

F- CONTAMINE SUR ARVE Francë
6590 km
1993
USED
5

mjeshtër MAX HN50

Düsseldorf Gjermani
6383 km
USED
ofroj
Një tjetër 9 ditë
2

barloader IEMCA BOSS 542 CNC

F- CONTAMINE SUR ARVE Francë
6590 km
2000
USED


makineri t...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim

SHITUR MENJëHERë
në lider të tregut të Evropës për aq pak sa € 0,79 për ad.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .